Choć pogoda w naszym kraju często okazuje się nieprzewidywalna, prawie każdego roku przychodzi marcowy dzień, kiedy niebo wygląda odrobinę jaśniej, a ptaki ćwierkają trochę głośniej. W takich chwilach rozglądamy się po domu i nagle za pomocą nowej aranżacji mamy ochotę wpuścić wiosenną aurę do wnętrza. Doskonałym akcentem będzie fotel Bunny Guys od marki Nobonobo.

Wiosna ma w sobie coś całkowicie odmładzającego. Po miesiącach zimnej i ponurej pogody, wielu z nas ma ochotę odświeżyć swoje domy i wykorzystać energię, która nadchodzi wraz z nowym sezonem. Nie każdy wie jednak, jak dodać swojej przestrzeni nietuzinkowego charakteru. Z odpowiedzią przychodzi marka Nobonobo, polski producent mebli tapicerowanych, do której oferty niedawno trafił projekt ukraińskiego designera, Sergey’a Murko – fotel Bunny Guys.

Fotel z uszami

Bunny Guys to oryginalny i ponadczasowy projekt, który z łatwością odmieni każde wnętrze, w którym się znajdzie. Królik może stworzyć niepowtarzalny i czarujący nastrój w swoim otoczeniu, w zależności od futra, które założy. Zarówno w pokoju dziecięcym, jak i towarzysząc toaletce w sypialni, wykreuje przytulny i bajkowy klimat, a w przestrzeni publicznej będzie rozbrajającym akcentem, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Fotel wypełniony jest piankami elastycznymi, zgodnie z systemem Soft Layers – kompozycji specjalnie dobranych pianek elastycznych dla uzyskania najlepszego komfortu. Selekcjonowane pierze naturalne o wysokiej klasie sprężystości można wedle życzenia wymienić na wypełnienie antyalergiczne. Projekt posiada również olbrzymią możliwość personalizacji – zaczynając od króliczego futerka, a kończąc na jego uszach.